Arganicare PRICKLY PEAR Organic Oil (Přírodní olej z pichlavé hrušky, 30ml)

Arganicare pro vás vybral tento unikátní olej vynikající kvality, 100% organický, za studena lisovaný z pichlavé hrušky. Zpracování studeným lisováním udržuje vysoký obsah vitamínů a účinných látek. Přírodní olej z pichlavé hrušky je po celém světě známý svými jedinečnými vlastnostmi. Získává se ze semen ovoce Opuncie mexické (Nopál obecný). Pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy volných radikálů. Obsahuje také omega-6 mastné kyseliny, které hrají zásadní roli v boji proti dehydrataci kůže a podílí se také na obnově kožních buněk. Funguje pro všechny typy pleti, ale je zvláště doporučován pro péči o zralou pleť. Díky své vysoké antioxidační kapacitě pomáhá snižovat účinky stárnutí a slouží jako bariéra proti předčasnému stárnutí epidermis. Při každodenním používání pomáhá obnovovat pevnost a pružnost. Díky svým regeneračním vlastnostem je velmi účinný při péči o jizvy. Doporučuje se také pro suché vlasy.
Můžeme doručit do:
8.4.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 123-194
Značka: Arganicare
699 Kč
Kategorie: Pleťové oleje
Arganicare PRICKLY PEAR Organic Oil (Přírodní olej z pichlavé hrušky, 30ml)
Novinka

Arganicare pro vás vybral tento unikátní olej vynikající kvality, 100% organický, za studena lisovaný z pichlavé hrušky. Zpracování studeným lisováním udržuje vysoký obsah vitamínů a účinných látek. Přírodní olej z pichlavé hrušky je po celém světě známý svými jedinečnými vlastnostmi. Získává se ze semen ovoce Opuncie mexické (Nopál obecný). Pomáhá chránit pokožku před škodlivými vlivy volných radikálů. Obsahuje také omega-6 mastné kyseliny, které hrají zásadní roli v boji proti dehydrataci kůže a podílí se také na obnově kožních buněk.
Funguje pro všechny typy pleti, ale je zvláště doporučován pro péči o zralou pleť. Díky své vysoké antioxidační kapacitě pomáhá snižovat účinky stárnutí a slouží jako bariéra proti předčasnému stárnutí epidermis. Při každodenním používání pomáhá obnovovat pevnost a pružnost. Díky svým regeneračním vlastnostem je velmi účinný při péči o jizvy. Doporučuje se také pro suché vlasy.

Použití:
Kůže a obličej: Naneste 2-3 kapky oleje na konečky prstů. Naneste na očištěnou pokožku a jemně masírujte kolem očí, čela, tváří, rtů a také na vrásky. Pro dosažení nejlepších výsledků ho můžete použít jako noční sérum.

Vlasy: Naneste několik kapek oleje po celé délce vlasu až po konečky a nechte jej 10-15 minut působit. Poté opláchněte. Zanechá vlasy silnější a lesklejší.

Nehty: Několikrát týdně jemně masírujte, abyste posílili nehty a zredukovali tak jejich křehkost a lámavost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: