Arganicare GRAPE SEEDS Organic Oil (Přírodní olej z hroznových semen, 30ml)

Arganicare pro vás vybral unikátní olej z hroznových semen vynikající kvality, 100% organický, lisovaný za studena. Zpracování studeným lisováním udržuje vysoký obsah vitamínů a účinných látek. Hroznový olej obsahuje mnoho antioxidantů, jako jsou oligomerní proantokyanidiny (OPC), které působí na volné radikály a zpomalují stárnutí buněk a mají hydratační a ochranné vlastnosti, které pomáhají zjemňovat vaši pokožku a vlasy. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny, Omega 6, Omega 3 a vitamin E, které jsou bohaté na hydratační vlastnosti a pomáhají v boji proti známkám stárnutí kůže. Zázraky dělá hroznový olej i na vlasech díky své vysoké hydratační a vyživující síle, která proniká do vlasových vláken a napomáhá revitalizovat i ty nejvlnitější a kudrnaté vlasy.
Můžeme doručit do:
10.6.2020
Skladem (5 ks)
Kód: 147-237
Značka: Arganicare
599 Kč
Kategorie: Pleťové oleje

Arganicare pro vás vybral unikátní olej z hroznových semen vynikající kvality, 100% organický, lisovaný za studena. Zpracování studeným lisováním udržuje vysoký obsah vitamínů a účinných látek. Hroznový olej obsahuje mnoho antioxidantů, jako jsou oligomerní proantokyanidiny (OPC), které působí na volné radikály a zpomalují stárnutí buněk a mají hydratační a ochranné vlastnosti, které pomáhají zjemňovat vaši pokožku a vlasy. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny, Omega 6, Omega 3 a vitamin E, které jsou bohaté na hydratační vlastnosti a pomáhají v boji proti známkám stárnutí kůže.
Zázraky dělá hroznový olej i na vlasech díky své vysoké hydratační a vyživující síle, která proniká do vlasových vláken a napomáhá revitalizovat i ty nejvlnitější a kudrnaté vlasy.

Použití:
Kůže: Po očištění naneste několik kapek na obličej a tělo a jemně vmasírujte, dokud se nevstřebají.

Vlasy: Naneste pár kapek do dlaní a rozetřete v nich. Aplikujte na suchou pokožku hlavy a vlasy. Nechte působit 20 minut a opláchněte. Můžete olej také promíchat se svým oblíbeným šamponem nebo kondicionérem nebo ho použít jako noční masku. Nechte působit přes noc a ráno opláchněte.

Rty: Naneste na rty, abyste zabránili jejich praskání a vysušení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: