Arganicare Skin Care ANTI-AGING SERUM (Anti-aging sérum, 30ml)

Sérum proti stárnutí, obohacené o certifikovaný organický arganový olej, je kompletním ošetřením a ochranou pro zralou pleť a poskytuje jedinečné složky pro boj proti známkám stárnutí. Vysoká koncentrace výživných mastných kyselin, hydratačních a revitalizujících vitamínů A, C, E a aktivní kyseliny hyaluronové, řeší nejčastější problémy s pokožkou. Toto sérum redukuje jemné linie, hluboké vrásky a stárnutí, podporuje buněčné opravy a poskytuje dlouhodobou ochranu před poškozením škodlivými vlivy životního prostředí. Pokročilá receptura s komplexem peptidů přináší okamžité viditelné výsledky, zlepšuje celkovou strukturu pokožky a poskytuje zdravý a zářivý vzhled.
Můžeme doručit do:
10.6.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 163-253
Značka: Arganicare
489 Kč
Kategorie: Pleťová séra

Sérum proti stárnutí, obohacené o certifikovaný organický arganový olej, je kompletním ošetřením a ochranou pro zralou pleť a poskytuje jedinečné složky pro boj proti známkám stárnutí. Vysoká koncentrace výživných mastných kyselin, hydratačních a revitalizujících vitamínů A, C, E a aktivní kyseliny hyaluronové, řeší nejčastější problémy s pokožkou.
Toto sérum redukuje jemné linie, hluboké vrásky a stárnutí, podporuje buněčné opravy a poskytuje dlouhodobou ochranu před poškozením škodlivými vlivy životního prostředí. Pokročilá receptura s komplexem peptidů přináší okamžité viditelné výsledky, zlepšuje celkovou strukturu pokožky a poskytuje zdravý a zářivý vzhled.

Použití:
Naneste malé tečky krému kolem očí a lehkým poklepáním konečky prstů vmasírujte, dokud se nevstřebají. Používejte ráno a večer.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
PZ Avatar autora | 16.3.2020
Zboží přišlo krásně zabalené a jsem moc spokojená.