Arganicare Collagen BOOST Supreme Lifting Serum formulated with Hyaluronic acid (Liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou, 30ml)

Liftingové sérum, obohacené kolagenem, arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou, poskytuje okamžitý liftingový efekt, doplňuje esenciální vlhkost hluboko ve struktuře pokožky a zaručuje viditelné omlazení zlepšením zásob vody a omezením ztrát vody v pokožce. Toto sérum obsahuje Dynalift ™ pro okamžité a dlouhodobé zpevnění. Tento komplex vytváří na povrchu pokožky film, který zajišťuje liftingový účinek, vyhlazuje rysy a zvyšuje čerstvost pleti. Ihned při první aplikaci velmi intenzivně hydratuje, vyhlazuje, rozzařuje a zpevňuje vaši pokožku.
Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 172-262
Značka: Arganicare
649 Kč
Kategorie: Pleťová séra

Liftingové sérum, obohacené kolagenem, arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou, poskytuje okamžitý liftingový efekt, doplňuje esenciální vlhkost hluboko ve struktuře pokožky a zaručuje viditelné omlazení zlepšením zásob vody a omezením ztrát vody v pokožce.
Toto sérum obsahuje Dynalift ™ pro okamžité a dlouhodobé zpevnění. Tento komplex vytváří na povrchu pokožky film, který zajišťuje liftingový účinek, vyhlazuje rysy a zvyšuje čerstvost pleti.
Ihned při první aplikaci velmi intenzivně hydratuje, vyhlazuje, rozzařuje a zpevňuje vaši pokožku.

Použití:
Aplikujte několik kapek na obličej a jemně vmasírujte, ideálně po denním či večerním očištění pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: