O nás

Odino.cz je internetový obchod zabývající se prodejem prvotřídní přírodní kosmetiky, nesoucí názvy luxusních značek.

Námi nabízené produkty pochází většinou z Itálie a díky dodržování starodávných výrobních postupů se mohou pyšnit certifikáty zaručujícími BIO/Vegan kvalitu.

 

Jak Odino vzniklo?

Dovolte abychom se Vám představili. Jsme tým mladých lidí a zároveň partnerů, jmény Michal, Katka, Tomáš a Pavla, kterým není lhostejný současný konzumní způsob života, založený na neustále se zvyšující produkci výrobků, představujících čím dál větší zátěž pro naše životní prostředí. Jelikož jsme zároveň milovníci a chovatelé zvířat, je pro nás také naprosto nepřijatelné i jakékoli testování produktů na zvířatech.

Inspirací pro zrod tohoto projektu nám byly naše drahé polovičky, které jako ostatně většina žen milují kosmetiku a vše co k podtržení ženské krásy neodmyslitelně patří, v našem případě však pouze v BIO kvalitě a bez dopadu na životy nevinných zvířat.

Co nabízíme

V naší nabídce naleznete pouze pečlivý výběr prvotřídní čistě přírodní kosmetiky, kterou sami používáme a vyznáme se v ní. Se stejnou pečlivostí, také na základě výrobních postupů či firemní filosofie, vybíráme i své dodavatele, přičemž si velmi dobře uvědomujeme, že správný výběr je velmi těžký. I proto se pravidelně zúčastňujeme tematických seminářů, neustále se v tomto směru vzděláváme a rozšiřujeme své znalosti v oboru tak, abychom sobě i našim zákazníkům dokázali vybírat a poskytovat pouze prověřené a kvalitní produkty.

Jak balíme

Protože nabízíme přírodní produkty, snažíme se i při balení na cestu k Vám využívat pouze přírodní materiály. Balíme do kartonových krabic, vystýláme dřevitou vlnou a převazujeme přírodním motouzem, zkrátka nehodláme vytvářet další nerecyklovatelný odpad. Bublinkovou fólii a jiné hrůzy tedy u nás nečekejte. Děláme to pro Vás, pro nás, pro budoucnost, pro naše děti.

Víme, že neděláme všechno správně, stále se učíme a některé maličkosti nám zatím stále unikají, ale začali jsme... Proto budeme rádi za každou zpětnou vazbu, nápad a tip jak něco zlepšit.

Děkujeme za Vaši důvěru, zavazuje nás!

 

Váš tým Odino