Joliderm Anti-stress patches (for women) (Protistresové náplast‎i (pro ženy), 5ks)

Textilní náplast je naplněna éterickými oleji. Aplikujte náplast na oblečení nebo i na váš polštář či pod váš stůl, prostě kamkoliv, kde ucítíte její svěží vůni kdykoliv budete potřebovat zrelaxovat a uvolnit. Její přírodní látky se postupně uvolňují. Jedná se o nemastnou náplast, která nešpiní a nezanechává na látkách skvrny. Aromaterapie využívá přednosti éterických olejů z vonných rostlin, jejichž aktivní složky jsou obsaženy v jejich vůni. Hřebíček a zázvor jsou známí tím, že aktivně bojují proti stresu. Heřmánek a verbena (sporýš) mají uklidňující a tišící účinky.
Můžeme doručit do:
8.6.2020
Skladem (> 5 ks)
Kód: 89-156
Značka: Joliderm
369 Kč
Kategorie: Joliderm

Popis:
Textilní náplast je naplněna éterickými oleji. Aplikujte náplast na oblečení (ideální je vnitřní strana vašich rukávů) nebo i na váš polštář či pod váš stůl, prostě kamkoliv, kde ucítíte její svěží vůni kdykoliv budete potřebovat zrelaxovat a uvolnit. Její přírodní látky se postupně uvolňují. Jedná se o nemastnou náplast, která nešpiní a nezanechává na látkách skvrny.

Funkce:
Aromaterapie využívá přednosti éterických olejů z vonných rostlin, jejichž aktivní složky jsou obsaženy v jejich vůni. Hřebíček a zázvor jsou známí tím, že aktivně bojují proti stresu. Heřmánek a verbena (sporýš) mají uklidňující a tišící účinky.

Účinné látky:
verbena (sporýš), heřmánek, hřebíček, zázvorBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: