Di Angelo Cosmetics - No1 Lift

Krém na okamžité vyhlazení vrásek No1 Lift je přelomovým produktem v kosmetice. Jeho efekt a síla vypnutí pleti je omračující a vy sama na sobě okamžitě vidíte, jak se vaše vrásky kolem očí vypínají a mizí, až zmizí úplně. Jednoduše krém rozetřete na místo, kde chcete vrásky vyhladit a během tří minut jsou vrásky pryč. Okamžitý efekt krému No1 Lift je samozřejmě dočasný. Minerály křemíku, které jsou hlavní aktivní látkou v krému, totiž vypínají pleť a tím se mechanicky vyhladí i vrásky samotné. Tento liftingový efekt trvá po dobu cca 5-7 hodin (záleží na typu pleti). Pokud chcete efekt prodloužit, můžete krém odlíčit a znovu aplikovat. Kromě vyhlazení vrásek také krém No1 Lift odstraňuje váčky pod očima a tmavé kruhy. Během pouhých 3 minut bude vaše pleť vypadat svěží a mladá. Po zaschnutí krému a vypnutí pleti se můžete nalíčit běžným způsobem.

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem (4 ks)
Kód: DIA03
Značka: Di Angelo
990 Kč
Kategorie: Di Angelo

Vraťte čas o 10 let zpátky

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí a po dvacátém roce života je na nás znát každá půlhodina. Jenže někdy, když se na sebe díváme a vzpomínáme na mladou pružnou pleť, nás občas napadá, jak by bylo krásné se vrásek zbavit. Náš převratný minerální krém No1 Lift Vaše vrásky vyhladí do 3 minut.

Znovu bez vrásek

Nemusíte podstupovat facelift, který navždy změní Vaši podobu. Nemusíte ani na ošetření botoxem, který umrtví Vaše mimické svaly a Váš výraz bude připomínat kartonovou masku. Náš unikátní minerální krém No1 Lift udělá stejnou práci, a to přímo před Vašima očima během několika okamžiků.

Jak krém No1 Lift funguje?

Díky minerálům, které jsou v krému obsažené, začne krém No1 Lift vypínat pleť okamžitě po nanesení. Pleť je doslova před očima vyrovnána, a tím vyhlazují jemné (někdy i hlubší) vrásky. Krém No1 Lift pleť také rozjasňuje. Efekt vyhlazených vrásek nastává po 2-3 minutách po aplikaci a vydrží po dobu cca 5-8 hodin.

Co dalšího dělá No1 Lift pro vaši pleť?

Kromě okamžitého vyhlazení vrásek působí krém No1 Lift také svými pečujícími složkami. V druhé fázi působení krému na pokožku se dostávají ke slovu nano peptidy, které po­kožku omlazují a regenerují i z dlouhodobého hlediska. Při pravidelném používání se může doba působení kré­mu prodlužovat a pleť bude pružnější.

Jak se krém No1 Lift používá?

Na každé oční okolí naneste velmi malé množství krému, nevklepávejte, pouze natřete tenkou vrstvu. V tomto případě platí pravidlo „méně je více". Po dobu cca 3 mi­nut nedělejte grimasy, krém se musí rovnoměrně vstře­bat. Během 2 minut uvidíte, jak se pleť vypíná a vrásky mizí. Po úplném zaschnutí krému můžete nanést běžný hydratační krém, který usnadní nalíčení a aplikaci korek­toru či make-upu. Na noc krém No1 Lift omyjte nebo odličte běžným odličovačem. Pokud by se Vám v místě, kam jste krém aplikovali, vytvořil bílý „film" nebo jemné bílé krystalky, potom jste krému No1 Lift nanesli pří­liš mnoho. V tomto případě krém setřete navlhčeným ubrouskem nebo omyjte vodou a naneste znovu, tento­krát menší množství.

Dlouhodobé používání

Jelikož krém No1 Lift je efektivní produkt s dobou účinnosti kolem 5-8 hodin, můžete jej aplikovat i několikrát denně. Jakmile zaznamenáte, že se pleť vrací do původní podoby, můžete se odlíčit a nanést krém No1 Lift znovu - tím se doba působení významně prodlouží. Stejně, jako je tomu u cvičení - opakované protahování zesiluje danou partii. Tak působí No1 Lift i na oční okolí. Opakovaná aplikace posiluje pokožku a dělá ji pružnější. Může tak vést ke zmírnění vrásek jako takových.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 6.3.2020
Fakt super, nečekala jsem tak rychlý účinek. Děkuji
5
LS Avatar autora | 10.12.2019
Zakoupil jsem přítelkyni a ta je velice spokojená. :)
4
RH Avatar autora | 21.11.2019
Koupila jsem tento krém na zkoušku mé mamince kterou trápí vrásky už delší dobu a je s ním naprosto spokojená. Můžeme obě doporučit. Jednání ze strany e-shopu a dodání bezchybné.
5
GK Avatar autora | 21.11.2019
Výborný krém! Účinky jsem zaznamenala téměř okamžitě. :) Značku Di Angelo používám už delší dobu včetně séra na řasy. Doporučuji.