Di Angelo Cosmetics - No1 Lash

Toužíte po nekonečně dlouhých řasách, které dodají vašemu pohledu na svůdnosti? Řešení je snadné. Růstové sérum Di Angelo Cosmetics No1. při pravidelném používání prodlouží vaše řasy až o neuvěřitelných 7 mm. Sérum je vyrobené na bázi vody a kromě růstu podpoří také objem řas a zároveň zvýrazní i ty nejkratší, téměř neviditelné řasy.

Můžeme doručit do:
8.6.2020
Skladem
Kód: DIA01
Značka: Di Angelo
1 950 Kč
Kategorie: Di Angelo

Nechte své oči promlouvat

Dlouhé řasy dodají Vašemu pohledu neodolatelnou svůdnost a charisma. Díky unikátnímu složení séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou o cca 4 až 7 mm oproti jejich dnešní délce, zesílí objem, získají tmavší barvu a začnou růst i ty tenoučké řasy, které dosud byly jen slabé a takřka neviditelné. To způsobuje efekt, že řas je najednou víc. Nárůst poznáte již po prvním měsíci, maximum efektu je dosaženo po cca 4 měsících. Sérum No1 Lash v očích nepálí ani nezpůsobuje zarudnutí.

Nekonečně dlouhé řasy

Díky séru No1 LASH řasy rostou rychleji a vyrostou na cca dvojnásobek jejich původní délky. Řasy také získají větší objem, jsou pevnější, pružnější a zdravější. Začnou růst i řasy, které nejsou na první pohled vidět, takže řasy celkově zhoustnou. Budete mít krásnější řasy, než jste kdy snila.

Jak sérum No1 Lash funguje?

Revoluční složení séra No1 LASH a zejména směs nano peptidů, které jsou v séru bohatě obsaženy, pronikají přímo do kořínků řas a vyživují je. Díky své velikosti se dostanou hlouběji do tkáně, než jiné přípravky, a intenzivně tak působí přímo v koříncích řas. Bohatě je vyživují, zlepšují mikrocirkulaci krve a doslova nutí řasu růst rychleji. Díky zpevnění vazby kořínků a vlastních řas pak trvá téměř dvakrát tak déle, než řasa vypadne. Proto může narůst delší a silnější. Sérum No1 Lash je možné používat i na obočí.

Jak sérum No1 Lash používat?

Dvakrát denně (ráno a večer) natřete sérum na horní i spodní víčka přímo ke kořínkům řas. Po vstřebání séra (cca 2 minuty) můžete oko líčit nebo ošetřit krémem tak, jak jste běžně zvyklí.

Proč je No1 Lash nejlepší?

Sérum na růst řas No1 Lash je přírodní produkt s mnohaletou historií na trhu a mnoha tisíci uživateli prověřenou efektivitou, který je možné používat libovolně dlouho, a to i v období těhotenství nebo kojení. Sérum No1 Lash používají již desetitisíce uživatelů v celé řadě zemí. Díky prokazatelnému a ověřenému efektu se k našemu séru No1 Lash vrací a používají jej dlouhodobě. Časopis Full of Beauty ve své redakční recenzi vyhlásil sérum No1 Lash jako nejlepší na trhu.

Správná aplikace

Růstové sérum na řasy No1 Lash má v zavírátku umístěný aplikátor, který je podobný aplikátoru na lescích na rty. Absorbuje to sebe potřebné množství séra a pak stačí jen lehce potřít oční víčka u kořínků řas - tam, kde si malujete linku. Na jedno namočení stačí přejet všechna čtyři víčka - není potřeba na každé víčko znovu namáčet aplikátor - víčka stačí opravdu jen lehce navlhčit a potřebné množství séra se ke kořínkům dostane.

Umělé řasy

No1 Lash je přípravek na bázi vody, a tak nerozpouští lepidlo, kterým se lepí umělé řasy. Sérum na růst řas No1 Lash proto můžete používat i pokud máte umělé řasy.

 

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VN Avatar autora | 31.3.2020
Naprosto exkluzivní sérum. Jsem velmi spokojená. Skvěle investované peníze za kvalitní přípravek. V.
5
NL Avatar autora | 6.3.2020
Už po prvním měsíci vidím skvělé výsledky. Před používání jsem si nechávala řasy dělat. Teď už mě stačí jenom dobrá řasenka a vypadají mnohem přirozeněji.
5
EK Avatar autora | 21.11.2019
Musím souhlasit! Uplně skvělá věc. Moje řasy jsou dvakrát takové během pár týdnů. :) Vyzkoušela jsem i pleťové sérum a to je taky super.
5
DR Avatar autora | 21.11.2019
Holky jsem velice spokojená s tímto sérem na řasy. Zkoušela jsem na radu kosmetiček už mnoho značek i dražších než tato a bylo to nic moc. Tohle sérum mě velice překvapilo, doporučuji!