Di Angelo Cosmetics - No.1 Bust

Dokáže zvětšit poprsí až o jednu konfekční velikost, a to už během 4 týdnů.

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
Kód: DIA04
Značka: Di Angelo
1 650 Kč
Kategorie: Di Angelo
flakon No1 Bust
ZdarmaZdarma

Revoluční produkt pro oblast dekoltu a poprsí

Stárnutí pleti je patrné zejména v oblasti dekoltu. Právě na tuto oblast jsme vyvinuli fantastický krém No1 Bust. Účinné ingredience krému obnovují pevnost a pružnost pleti a pozvolna zmírňují nebo i zcela vyhlazují vrásky v oblasti dekoltu a krku. Budete-li krém No1 Bust aplikovat i na ňadra, může dojít ke zpevnění pokožky i prsou samotných.

Mladistvý dekolt

Díky vysoké hydrataci, kterou krém No1 Bust zajišťuje, dochází k obnovení kolagenových vazeb a pleť se pozvolna začne vyhlazovat a zpevňovat. Vrásky začnou být jemnější a mohou se vytratit úplně. Pleť bude na pohled i na dotyk jemná a pevnější.

Jak krém No1 Bust funguje?

Krém No1 Bust je pečující produkt, takže se jedná o trvalejší a dlouhodobý efekt. Po cca 2 týdnech už jeho první výsledky budou patrné - pokožka se zpevní a bude o poznání mladistvější. Hlavní účinná látka krému No1 Bust je extrakt z kořenů rostliny Pueraria, která zajišťuje vysokou hydrataci pleti. Směs přírodních ingrediencí uzdravuje pokožku a působí na její omlazení. Krém No1 Bust zbavuje pleť toxinů a volných radikálů, čistí ji a napomáhá k obnovení tvorby kolagenu. Vysoká hydratace pleti proniká i do podkoží a tukových buněk, které ji absorbují a zvětšují svůj objem. Také i díky tomu dochází k vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Může dojít i k lehkému zvětšení objemu a zpevnění prsou samotných.

24 karátové zlato v krému No1 Bust!

V krému No1 Bust je bohatě obsaženo i 24 karátové zlato v koloidní formě. Jeho pozitivní vliv na organismus je známý už stovky let. Zlato zlepšuje mikrocirkulaci krve, působí jako účinný antioxidant, podporuje tvorbu kolagenu, odplavuje toxiny z pokožky a obrací průběh jejího stárnutí. Krém No1 Bust je pro oblast dekoltu skutečně unikátní.

Čím ještě je No1 Bust pro pleť prospěšný?

Přítomnost koloidního zlata v krému No1 Bust zvyšuje účinky dalších přírodních ingrediencí, které působí ke stažení pórů pleti, ozdravení a vnitřnímu pročištění pokožky. Řada ovocných kyselin napomáhají k odstranění odumřelých buněk kůže, obnovení a zvýšení tvorby kolageny a zvýšení pevnosti kůže. Zelený čaj a řada vitamínů zajišťují přísun velkého množství antioxidantů a přispívají k omlazení a rozjasnění pokožky.

Jak se krém No1 Bust používá?

Ideálně každé ráno a každý večer nebo alespoň jednou denně večer po koupeli osušte pokožku a vmasírujte krém No1 Bust. Pokožku dekoltu, krku i prsou masírujte pomalými krouživými pohyby pár minut. Krém se tak lépe a rovnoměrně vstřebá a masáží dochází i ke stimulaci podkoží, díky čemuž krém může mí lepší účinek.

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
G Avatar autora | 6.3.2020
Používám tuto věcičku na dekolt. Krásně pokožku vypíná a cítím se mnohem svůdnější.
5
VH Avatar autora | 21.11.2019
Skvělá věcička. :) Pro ženu v mém věku je těžké nosit větší výstřih i když ho mám moc ráda. Díky tomuhle zázraku se už nemusím stydět. Doporučuji ženy. :)
4
AS Avatar autora | 21.11.2019
Jsem nanejvýš spokojená. Řěšila jsem dlouho problém s vrásky na hrudi a styděla jsem se nosit výstřih. Nejlepší věc kterou jsem vyzkoušela. Doporučuji. Dodání a komunikace s obchodem taky na výbornou.