Di Angelo

Značka Di Angelo Cosmetics nabízí vysoce efektivní kosmetiku – v první řadě sérum na růst řas No1 Lash. Tento jedinečný produkt je založený na přírodních složkách a díky své efektivitě je jedním z nejoblíbenějších produktů na růst řas v Evropě.

Krém No1 Lift na vyhlazení vrásek se stal dlouhodobě nejprodávanějším produktem s okamžitým účinkem faceliftingu v Německu. Poslední produkt No1 Bust na hydrataci a péči o dekolt začíná být stejně populární, jako další produkty této firmy. Značka Di Angelo Cosmetics se stala synonymem pro důvěryhodnost a viditelné účinky.

 

 

Produkty a ani sérum na růst řas No1 Lash neobsahují žádné hormony. Nemusíte se tedy ničeho bát. Je tedy vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Snažíme se o co nejvíce přírodní složení našich produktů.

 

Žádný z produktů této značky, ani ingredience ze kterých jsou produkty složeny, nejsou testovány na zvířatech.

 

flakon No1 Lift
ZdarmaZdarma
990 Kč

Krém na okamžité vyhlazení vrásek No1 Lift je přelomovým produktem v kosmetice. Jeho efekt a síla vypnutí pleti je omračující a vy sama na sobě okamžitě vidíte, jak se vaše...

Kód: DIA03
flakon No1 Gold
ZdarmaZdarma
1 150 Kč

Pleťové sérum Di Angelo Cosmetics No1 Gold představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.

Kód: DIA02
flakon No1 Bust
ZdarmaZdarma
1 650 Kč

Dokáže zvětšit poprsí až o jednu konfekční velikost, a to už během 4 týdnů.

Kód: DIA04
flakon No1 Lash
ZdarmaZdarma
1 950 Kč

Toužíte po nekonečně dlouhých řasách, které dodají vašemu pohledu na svůdnosti? Řešení je snadné. Růstové sérum Di Angelo Cosmetics No1. při pravidelném používání...

Kód: DIA01
4 položek celkem