Cocosolis ALOHA Sun Tan & Body Oil (BIO máslo pro intenzivní a rychlé opálení, 110ml)

COCOSOLIS ALOHA Sun Tan Body Oil - kokosová vůně, dokonalé opálení, hedvábná a hydratovaná pokožka. Přírodní produkt vytvořený z nejkvalitnějších BIO másel lisovaných za studena, vyrobený s láskou a postojem respektujícím přírodu i člověka. Používejte denně pro pevnější, hladší a pružnější pokožku. Máslo bude pokožku intenzivně vyživovat, zvlhčovat, a dokonce omlazovat, a to a pouze díky síle přírodních másel. Přispívá k rychlejšímu vytváření sytého čokoládového opálení.
Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem (> 5 ks)
Kód: 54-121
Značka: Cocosolis
770 Kč
Kategorie: Cocosolis

Kokosová vůně, dokonalé opálení, hedvábná a hydratovaná pokožka.

COCOSOLIS ALOHA Sun Tan Body Oil obsahuje 100% přírodní mix z nejkvalitnějších, za studena lisovaných, BIO másel. Pomáhají při rychlejším vytváření sytého čokoládového opálení, zatímco hydratují a intenzivně vyživují pokožku, čímž jí dodávají hedvábnou jemnost a hladkost.

Přírodní produkt vytvořený z nejkvalitnějších BIO másel lisovaných za studena, vyrobený s láskou a postojem respektujícím přírodu i člověka.

Používejte denně pro pevnější, hladší a pružnější pokožku. Máslo bude pokožku intenzivně vyživovat, zvlhčovat, a dokonce omlazovat, a to a pouze díky síle přírodních másel.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 13.3.2020
Používám už delší dobu celoročně, jelikož chodím do solárka. Nádherně voní a skvěle pomáhá k opálení.