Jak správně používat sérum na řasy?

Kdo by nechtěl dlouhé a krásné řasy? Všechny ženy dělají to, co je v jejich silách, aby zlepšily stav svých řas. Je důležité si uvědomit, že řasenky a umělé prodlužování řas má spíš opačný efekt. Momentálně jsou séra na řasy ta jediná přírodní věc, co vám pomůže řasy vylepšit. Jak správně sérum na řasy použít? Pohodlně se usaďte a čtěte dál.

řasy

 

 

 

 

Krok 1 – Odstranění make-upu

Většina, možná i všechny produkty nefungují, pokud jsou použity na nečistou pleť. Aktivní činitele se nemohou dostat skrz make-up a ostatní nečistoty. Oční stíny, korektor, olejové oční krémy zabraňují přírodním ingrediencím séra dostat se ke kořenům řasy a využít svůj plný potenciál. Vždy svou kůži před použitím séra důkladně očistěte. Vysušte svou kůži ručníkem tak, aby na víčkách nebyla žádná voda. Většina sér na řasy se doporučuje použít před spaním, což je i tak moment, kdy svou kůži čistíte.

 

 

Krok 2 – Aplikace

Námi nabízené růstové sérum na řasy No1 Lash má v zavírátku umístěný aplikátor, který je podobný aplikátoru na lescích na rty. Absorbuje do sebe potřebné množství séra a pak stačí jen lehce potřít oční víčka u kořínků řas - tam, kde si malujete linku. Na jedno namočení stačí přejet všechna čtyři víčka - není potřeba na každé víčko znovu namáčet aplikátor - víčka stačí opravdu jen lehce navlhčit a potřebné množství séra se ke kořínkům dostane.

Dvakrát denně (ráno a večer) natřete sérum na horní i spodní víčka přímo ke kořínkům řas. Po vstřebání séra (cca 2 minuty) můžete oko líčit nebo ošetřit krémem tak, jak jste běžně zvyklí.

flakon No1 Lash

 

 

Krok 3 – Efekt

Díky unikátnímu složení séra No1 LASH Vaše řasy vyrostou o cca 4 až 7 mm oproti jejich dnešní délce, zesílí objem, získají tmavší barvu a začnou růst i ty tenoučké řasy, které dosud byly jen slabé a takřka neviditelné. To způsobuje efekt, že řas je najednou víc. Nárůst poznáte již po prvním měsíci, maximum efektu je dosaženo po cca 4 měsících. Sérum No1 Lash v očích nepálí ani nezpůsobuje zarudnutí.

 

 

 

Krok 4 – Pokračujte v používání séra pravidelně

I to nejlepší sérum nebude fungovat, pokud budete zapomínat na jeho aplikaci. Ačkoli se to může zdát jako moc extra práce, zabere Vám to jen 3 sekundy a po chvíli se to stane součástí Vaší rutiny před spaním.