Arganicare Macadamia Hair Serum for dry & damaged hair (Makadamové sérum pro suché a poškozené vlasy, 100ml)

Reparativní, extra výživné vlasové sérum Arganicare je složeno z vzácných olejů z arganu a makadamových ořechů. Udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v pokožce hlavy, pomáhá podporovat růst a posiluje vlasy zvýšením odolnosti vůči lámání a poškozování. Arganový olej, bohatý na živiny, je po celém světě oblíben svými posilujícími a zklidňujícími vlastnostmi poskytovanými polyfenoly a antioxidačním skvalenem, zatímco makadamový olej je bohatý na zvlhčující omega 3, 5 a 7 mastné kyseliny. Tato luxusní směs složek působí na vlasy od kořínků ke konečkům, zlepšuje tvárnost a poskytuje zdravý vzhled a přirozenou krásu, takže vlasy jsou hedvábně měkké, lesklé a plné objemu.
Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 80-147
Značka: Arganicare
549 Kč
Kategorie: Arganicare

Reparativní, extra výživné vlasové sérum Arganicare je složeno z vzácných olejů z arganu a makadamových ořechů. Udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v pokožce hlavy, pomáhá podporovat růst a posiluje vlasy zvýšením odolnosti vůči lámání a poškozování.

Arganový olej, bohatý na živiny, je po celém světě oblíben svými posilujícími a zklidňujícími vlastnostmi poskytovanými polyfenoly a antioxidačním skvalenem, zatímco makadamový olej je bohatý na zvlhčující omega 3, 5 a 7 mastné kyseliny.

Výsledkem této kombinace je vlasové sérum, které je ideální pro vlasy vyžadující zvláštní výživu - přirozeně suché vlasy nebo vlasy poškozené barvením, narovnáváním a trvalým nebo tepelným stylingem. Esenciální prvky a vitamíny ve vlasovém séru se snadno vstřebávají a pronikají hluboko. Tato luxusní směs složek působí na vlasy od kořínků ke konečkům, zlepšuje tvárnost a poskytuje zdravý vzhled a přirozenou krásu, takže vlasy jsou hedvábně měkké, lesklé a plné objemu.

Použití:  Pro každodenní použití - naneste malé množství séra na mokré vlasy, poté vyfoukejte, upravte a vyčesejte vlasy tak, aby se sérum rovnoměrně rozprostřelo pro přirozený a zdravý vzhled. Pro vyživující péči - naneste větší množství séra, nechejte působit 30 minut a opláchněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: