Arganicare COLLAGEN REGENERATING HAIR SERUM for Thin, Damaged & Brittle Hair (Regenerační sérum s kolagenem pro slabé, poškozené a lámavé vlasy, 100ml)

Regenerační vlasové sérum Arganicare posiluje a obnovuje vlasy v nejslabších místech a zajišťuje jejich hloubkovou výživu. Arganový olej proniká hluboko do vlasových folikulů, posiluje je a tím pomáhá předcházet vypadávání vlasů. Kolagen obnovuje hluboce poškozené struktury devitalizovaných a unavených vlasů, doplňuje jim potřebné proteiny a obnovuje jejich vlhkost. Zároveň zpevňuje pokožku hlavy a zvyšuje jemnost, lesk a hebkost vašich vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání.
Můžeme doručit do:
10.6.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 114-181
Značka: Arganicare
549 Kč
Kategorie: Arganicare

Popis:
Regenerační vlasové sérum Arganicare posiluje a obnovuje vlasy v nejslabších místech a zajišťuje jejich hloubkovou výživu. Arganový olej chrání vlasy před nepříznivými vlivy každodenního života, které ovlivňují kvalitu vlasů, jako jsou vystavení ultrafialovému záření, smog, opakované barvení nebo časté používání vysoušečů vlasů. Arganový olej proniká hluboko do vlasových folikulů, posiluje je a tím pomáhá předcházet vypadávání vlasů.
Kolagen obnovuje hluboce poškozené struktury devitalizovaných a unavených vlasů, doplňuje jim potřebné proteiny a obnovuje jejich vlhkost. Zároveň zpevňuje pokožku hlavy a zvyšuje jemnost, lesk a hebkost vašich vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání.

Použití:
Pro každodenní použití. Naneste malé množství séra na mokré vlasy, poté vyfoukejte, upravte a vyčesejte vlasy tak, aby se sérum rovnoměrně rozprostřelo. Vaše vlasy tak získají přirozený a zdravý vzhled.
Pro výživnou péči používejte dostatečné množství séra a nechte sérum působit po dobu 30 minut, než jej opláchnete vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: