Arganicare Castor Oil Hair Serum (Vlasové sérum s ricinovým olejem, 100ml)

Vlasové sérum, které obsahuje vzácné arganové a ricinové oleje. Udržuje správnou rovnováhu vlhkosti vlasové pokožky, pomáhá podporovat růst vlasů a posiluje je zvyšováním odolnosti vůči lámání. Arganový olej, bohatý na živiny, je po celém světě oblíben svými posilujícími a zklidňujícími vlastnostmi poskytovanými polyfenoly a antioxidačním skvalenem, zatímco ricinový olej je bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny. Díky této podmanivé kombinaci je toto vlasové sérum ideální pro přirozeně suché vlasy nebo vlasy poškozené barvením, narovnáváním a trvalým nebo tepelným stylingem. Sérum stimuluje krevní oběh pokožky hlavy a podporuje tak zdravý růst vlasů. Základní prvky a vitamíny ve vlasovém séru se snadno vstřebávají a pronikají hluboko. Tato ideální směs olejů, esenciálních prvků a vitamínů se snadno vstřebává a proniká hluboko do vlasů. Zlepšuje formovatelnost a pružnost, poskytuje zdravý vzhled a přirozenou krásu a zanechává vlasy hedvábně měkké, lesklé a plné objemu.
Můžeme doručit do:
10.6.2020
Skladem (3 ks)
Kód: 127-198
Značka: Arganicare
549 Kč
Kategorie: Arganicare

Vlasové sérum Arganicare obsahuje vzácné arganové a ricinové oleje. Udržuje správnou rovnováhu vlhkosti vlasové pokožky, pomáhá podporovat růst vlasů a posiluje je zvyšováním odolnosti vůči lámání. Arganový olej, bohatý na živiny, je po celém světě oblíben svými posilujícími a zklidňujícími vlastnostmi poskytovanými polyfenoly a antioxidačním skvalenem, zatímco ricinový olej je bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny. Díky této podmanivé kombinaci je toto vlasové sérum ideální pro přirozeně suché vlasy nebo vlasy poškozené barvením, narovnáváním a trvalým nebo tepelným stylingem. Sérum stimuluje krevní oběh pokožky hlavy a podporuje tak zdravý růst vlasů. Základní prvky a vitamíny ve vlasovém séru se snadno vstřebávají a pronikají hluboko. Tato ideální směs olejů, esenciálních prvků a vitamínů se snadno vstřebává a proniká hluboko do vlasů. Zlepšuje formovatelnost a pružnost, poskytuje zdravý vzhled a přirozenou krásu a zanechává vlasy hedvábně měkké, lesklé a plné objemu.

Použití:
Pro každodenní použití - naneste malé množství séra na mokré vlasy, poté vyfoukejte, upravte a vyčesejte vlasy tak, aby se sérum rovnoměrně rozprostřelo pro přirozený a zdravý vzhled.
Pro vyživující péči - naneste větší množství séra, nechejte působit 30 minut a opláchněte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: